"InfoSpec" s.j.

KAMSOFT S.A.

Jest to nasz najważniejszy partner handlowy. Współpracę w firmą KAMSOFT rozpoczęliśmy od pierwszych dni działalności naszej firmy tzn. od roku 1995. Już w tamtym okresie firma KAMSOFT posiadała w swojej ofercie szeroki wachlarz oprogramowania dla placówek ochrony zdrowia.
W dniu dzisiejszym Grupa KAMSOFT to kilkadziesiąt firm, których celem jest tworzenie nowoczesnych systemów informatycznych dla rynku zdrowia i rynków pokrewnych.
KAMSOFT S.A. jest naszym dostawcą w zakresie oprogramowania oraz sprzętu potrzebnego do kompleksowej informatyzacji aptek. W firmie tej zaopatrujemy się w komputery OSOZ instalowane w placówkach aptecznych. Ich konfiguracja sprzętowa jest przygotowana pod potrzeby apteki.

Zakład Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A.

Od chwili wprowadzenia obowiązku fiskalizacji ELZAB stał się naszym głównym dostawcą sprzętu fiskalnego. W związku z tym, że naszym głównym odbiorcą są apteki to właśnie urządzenia przystosowane do pracy w nich są głównym produktem kupowanym w tej firmie. Początkowo były to drukarki fiskalne FP-600, później FP-600BT a następnie OMEGA F. Firma ELZAB jest również naszym dostawcą szuflad kasowych oraz sprawdzarek cen.

Posnet Polska S.A.

Wprowadzenie na rynek drukarki fiskalnej wykorzystującej technologię druku termicznego przez firmę POSNET spowodowało, że właśnie ta firma stała się naszym drugim partnerem w dostarczaniu drukarek fiskalnych. Ciągle nasi klienci użytkują a my serwisujemy drukarki fiskalne Posnet-Thermal tej firmy.

ABC Data

ABC Data to lider na rynku dystrybucji IT w Polsce.
Rozpoczęcie współpracy z tą firmą dało nam dostęp do jej bardzo szerokiej oferty handlowej. A dzięki rozwinietmu systemowi B2B mamy możliwość błyskawicznego znalezienia i zamówienia potrzebych urządzeń i komponentów.
ABC Data dzieki bogatej ofercie stwarza możliwość takiego doboru asortymentu, jaki jest w stanie zadowolić klientów o różnych wymaganiach.